Koleksi Tradisi

Tradisi Baju Melayu Butterscotch Gold
May 3, 2019
Tradisi Baju Melayu Mineral Grey
May 3, 2019
Show all

Tradisi Baju Melayu Jet Black

RM189.00

TRADISI by Von Kaizer

Material: Italian Santana
Cutting : Modern Fit
Postage Peninsular: Add on RM10
Postage Sabah & Sarawak: Add on RM15

* Email: support@tradisi.com.my
* Walk-In : Thread&Lilies Boutique

FREE = CRYSTAL BUTTON

Top SizeSMLXL
Collar16161717
Shoulder17181920
Sleeve23242424
Chest39414345
Front Length30303132
Waist39414346
Armhole20212223
Pants SizeSMLXL
Waist28303234
Thigh24252627
Length404141.542
Cuff Pants14151718
Crouch26.528.529.530.5
Clear
Additional information
WeightN/A